Sprawdź nasze Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

Wszystko smaczne i pyszne 👍

Zaneta

Jak zawsze Supeeer!!!!

Daniel

Najlepsze jedzenie na naszej dzielnicy 👍

Zaneta

Wszystko smaczne 👍

Zaneta

Najlepsze burgery w okolicy!

Radosław

Wszystko smaczne 👍

Zaneta

Wszystko smaczne 👍

Zaneta

Doskonałe miejsce na szybki, sycący i smaczny posiłek ;)

Ewa

Pyszne jedzenie

Zaneta

Pyszne danie dla dzieci i sałatka z kurczakiem
Polecam 👍

Zaneta

Pyszne jedzenie 👍

Zaneta

Smaczne jak zawsze 👍

Zaneta

Bardzo smacznie, polecam 😋

Weronika

Jak zawsze pyszne jedzenie

Zaneta

Pyszne jedzenie

Zaneta

Brak uwielbiam te burgery

Jakub

Smaczne, na czas przywiezione jedzenia. Pyszna zupa kapuśniak 🤤

Zaneta

Pyszne jedzenie

Zaneta

Brak jakichkolwiek zastrzeżeń
Wszystko smaczne i polecam

Karol

Smaczne i sycące danie
Polecam

Zaneta

Pyszne jedzenie, miła obsługa i szybka dostawa!

Karolina

Pyszne domowe jedzenie

Zaneta

Smaczne domowe jedzenie

Zaneta

Szybka dostawa i super smaczny Burger
Polecam :)

Karol

Pyszne jedzenie szybka dostawa
Polecam ☺️

Zaneta

Pyszne jedzenie! Miła obsługa.

Karolina

Bardzo smaczny domowy obiad.

Zaneta

Super.

Michał

Smaczne domowe jedzenie

Zaneta

Brak uwag 😁

Karol

Oki

Rafal

Bardzo smaczne 😉

Zaneta

Git!

Grzegorz

Smaczne domowe jedzenie

Zaneta

Burgery były przepyszne- pyszne mięso, chrupiąca bułka i świeże dodatki. Polecam!

Katarzyna

Smaczne domowe jedzenie

Zaneta

Jak zwykle szybkie zamówienie, szybka dostawa, bardzo smaczne jedzenie. Taka obsługa o smaki bronią się same.

Wojciech

Oki

Rafal

Oki

Rafal

Pyszne!!!

Piotr

Pyszne i gorące jedzenie 😊

Zaneta

Pyszne jak zawsze

Mariusz

Jak zawsze Pyszne jedzenie

Mariusz

Polecam

Joanna

Bardzo smaczne.

Oliwier

Pyszne jedzenie

Bartosz

Idealnie wysmażone mięso!

Aleksander

Polecamy! Wszystko było przepyszne!

Magdalena

Szybka dostawa, pyszne jedzonko:)

Ewa

Wszystko oki polecam

Rafal

Wszystko smakowało tylko kotlet był w środku trochę surowy

Marina

Jedzonko pyszne.

Dawid

Szybka dostawa, jakoś jak zawsze na wysokim poziomie.

Jadwiga

Pyszne, domowe jedzenie i szybka dostawa z zawsze ciepłym posiłkiem.

Karolina

Zamówione danie - smaczne. Czas dostawy - bez opóźnienia. Ocena końcowa - 6.

Dawid

Najlepsze burgery w Osowej :)

Karol

Najlepsza w okolicy

Bartosz

Jak zawsze przepyszne, szybko dostarczone

Jadwiga

Wszystko super,ale dostawa trochę za droga na terenie Osowej. Może zrobić np darmowe wtorki ?

Paweł

Polecam